22 lutego 2013

Przedpremierowy Wibo Gel Like 07 - Blue Lake

Dziś rzecz dość niespotykana czyli przedpremierowa recenzja lakieru Wibo Gel Like. Jak pewnie wiecie jest to kolekcja zaprojektowana przez blogerki będące ambasadorkami marki Wibo. Skąd więc ja mam w rękach lakier, który jeszcze nie jest dostępny w sklepach?


Dzięki Gosi z bloga www.herself-and-i.blogspot.com, która zaprojektowała odcień Blue Lake i nie dawno otrzymała sporo buteleczek tego lakieru. Podarowała mi dwa lakiery - jeden dla mnie, a drugi dla Was :) Ale o tym niedługo :)


Pierwsze z czym kojarzy mi się kolor lakieru to błękitne niebo. Jak ja bardzo czekam na wiosnę! Osobiście nie spotkałam jeszcze takiego odcienia w drogeriach, za co należy się wielki plus.
Konsystencja lakieru jest gęsta, inna niż w pozostałych seriach Wibo (jeżeli używacie lakierów Miss Sporty to są całkiem porównywalne). Trzeba przyznać, że lakier schnie dość długo. Do przyspieszenia wysychania musiałam użyć Dry Kwika Sally Hansen. 

Na paznokciach mam 3 warstwy, ale dwie w zupełności wystarczą... ostatnią warstwę domalowałam, gdy lakier starł się nieco na końcach po 1,5 dniowym noszeniu. Z informacji obowiązkowych muszę dodać, że lakier będzie dostępny w Rossmannie od marca, a jego cena będzie wynosić 5,69 zł.
Zapraszam Was na blog Gosi, na którym opisuje swój lakier: KLIK 

5 komentarzy: